Plánujete uspořádat firemní večírek či školení v Českém Švýcarsku? V Hotelu U Zeleného stromu Vám nabídneme výborné zázemí pro firemní akce, školení i svatby a rodinné oslavy. Pro tyto akce vám rádi nabídneme sál vybavený konferenční technikou a vlastním barem. Kapacita sálu je až 200 osob při zachování tanečního parketu.

firemní-místnost 1

Prostorný sál

Hotel disponuje prostorným plně ozvučeným sálem s kapacitou až 198 míst, a to i při zachování tanečního parketu. Sál je možné upravit pro plesy, svatební hostiny i pro pořádání firemních večírků. Při využití celého prostoru sálu, můžeme také tabuli s kapacitou až 103 míst a zachováním tanečního parketu. Sál je vybaven také vlastním barem, ozvučením a konferenční technikou (dataprojektor, mikrofon, flipchart, WiFi)

Menší akce

Pokud plánujete akci menších rozměrů a bojíte se, že byste s v sále pro 200 osob připadali ztracení, rozdělíme sál zástěnou na dvě části. Takto vzniklý prostor má kapacitu až 40 osob a je plně vybaven konferenční technikou.

firemní-místnost 3     firemní-místnost-3

Další služby

Konferenční vybavení (ozvučení, dataprojektor, přenosný mikrofon, flipchart) | variabilní skladba nábytku | WiFi  | coffee-breaky podle a další občerstvení podle přání | rauty a venkovní grilování.